Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

En İyi Çatlak Kremleri

Hamilelik döneminde en sık görülen ve genelde anne adaylarının başının derdi olan vücut çatlakları kilo alımına ve vücudun gerilmesine bağlı ortaya çıkar. Kuruyan deri çatlamaya mahkumdur. Hamilelik döneminde sıklıkla cildinizi nemlendirmek çatlakların önüne geçecektir.Vücut oluşan şişkinlik derinin incelmesine ve doğumda zorlanmaya bağlı olarak çatlaklar oluşur. Çatlak önleyici kremleri düzenli şekilde kullanmak çatlak ihtimalini en aza indirir. İşte piyasada satılan en iyi çatlak kremlerini sizler için hazırladık. Hadi birlikte göz atalım!

Vichy Çatlak Kremi

Vichy kozmetik sektörünün dev markalarından biri olarak yıllardır kadınların en sık tercih ettiği ürünleri bünyesinde barındırıyor. Vichy hamilelik döneminde kadınların çatlaklar ile baş etmesi için mükemmel bir ürün üretti. çatlaklar için oldukça etkili kremlerden biri olan vichy çatlak kremi aynı zamanda iyi  bir cilt sıkıştırıcı. Oluşmuş olan çatlaklarda görünümü en aza indirmesi ve yeni çatlak oluşumun önüne geçmesi bakımından popüler ürünlerden biri. Fiyat olarak ise 85 TL civarında.

Lierac Çatlak Kremi

Lierac marka olarak anne adaylarının en güvendiği çatlak kremlerinden biridir. Basen, kalça, göğüs, göbek ve bel bölgesinde oluşan çatlakların önüne Lierac ile geçebilirsin. Bitkisel içeriğinden dolayı dilediğin kadar güvenle ve düzenli şekilde kullanmalısınız. Unutmamalısınız ki hangi sorunda hangi ürünü kullanıyorsanız kullanın en önemli olanı düzenli şekilde kullanmaktır. Fiyat olarak vichy gibi 85 TL gibi rakamlardan piyasada satıştadır.

Bella B Çatlak Kremi

Bella B anne bebek bakımı konusunda kaliteli ürünleri ile dikkatleri çekmektedir. Doktor tavsiyesinde yer alan Bella B doğal ve organik bir içeriğe sahiptir. Cilde zarar veren zararlı kimyasallar, yapay koruyucu, hayvansal içerikler barındırmayan Bella B cildin gerginliğinden dolayı oluşan kaşıntıyı ortadan kaldırarak cildin esnekliğini artırıyor. Bu çatlak kremine 135 TL gibi bir fiyata sahip olabilirsin.

Babe Çatlak Kremi

Hamilelik çatlaklarından kurtulman için özel olarak üretilmiş olan Babe marka çatlak kremi etkili kremlerden biri. Popo, bacak ve vajinal bölgedeki yoğun çatlaklar için dahi kullanılabilir. Yavaş yavaş masaj yaparak uygulaman ve düzenli kullanımın ile çatlaklardan kurtulabilirsiniz. 100 ile 150 tl arasında değişen fiyatlara sahip olan Babe çatlak kremi ile çatlaklara veda zamanı.

Bepanthol Çatlak Kremi

Bepanthol çatlak kremi içeriğinde hiç bir koruyucu ve renklendirici gibi kimyasal içermeyen sağlıklı ve kaliteli çatlak kremlerinden biridir. Günde iki defa sadece karın bölgesi için kullanıma uygun olan bepanthol çatlak kremi ile sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz. Fiyat olarak 50 tl gibi bir fiyata sahip olan bu kremi eczaneden satın alabilirsiniz.