Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

Bebek Patik Örnekleri 2019

Bebekler için patik modelleri yeni ana olanlar ve ana adayı olanlar için en çok merak edilen mevzulardan bir adedidir. Soğuk havalarda bebeklerin ayaklarını sıcak tutacak birebir vakitte epey sevimli ve ilgi cazip modeller 2019 yılında tanınan durumda. Bunun yanı sıra 2019 yılında validelerin kendi elleriyle ördüğü ve yaptığı patiklerin tasarrufu da dikkat çekmektedir. Bebek patik prodüksiyonu tığ ile ve şiş ile yapılmakta ve üzerlerine eklenen sevimli hayvan figürleri ya da çiçekler dikkat çekmektedir.

Bebek Patiklerinde 2019 Renk Tercihleri

Erkek bebek patik modelleri ve yapılışında tercih edilen mavi renk popülerliğini muhafazaya devam etmektedir. Ancak 2019 yılında alternatif renklerin tercih edildiği de görülüyor. Erkek bebekler için yeşil, bordo, lacivert üzere renkler seçilirken ikili renk kombinasyonları da tercih edilmektedir. 2019 yılında en çok tercih edilen modeller örgü modelleridir ve örgü modellerinde oluşturulabilecek farklı kombinasyonlar hayal gücü ile sonludur. 2019 yılında bebek patik modellerinde en çok tercih edilen örgü tipleri ise;

  • Selanik
  • Haroşa
  • Düz örgü
  • Tunus işi halinde sıralanabilmektedir.

2019 Yılı Trendi Bot Patiği Modelleri

Imalatları hayli kolay olan ve sevimlilikleri ile herkesin beğenisini kazanan bot patik modelleri 2019 yılında en çok tercih edilen modeller arasında bölge almaktadır. Bot patik modelleri arasında en tanınan olanlar ise benekli bot patik modelidir. En şık modelleri satın alarak ya da kendiniz yaparak bebeğiniz için en hoş bot patik modellerine sahip olabilirsiniz. Prodüksiyonu kolay birçok farklı modele ulaşmanız mümkün olacaktır. Bebeğiniz için farklı modellere sahip bot patik modellerini örgü yardımı ile basitçe yapabilir, küçücük ayaklarını sıcak tutabilirsiniz.

KAYNAK