Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

2019 Kız Evlat Odası Modelleri

Kız evlat odalarında 2019 modelleri nispeten renkli ve kullanışlı materyallerle önümüze çıkmaktadır. Mahsusen bej, açık gri, beyaz renklerin hakim olduğu odalarda, patlatma rengi olarak çoklukla turuncu tercih edilmektedir.

Pembe Renk Tesirini Kaybediyor!

2019 kız evlat odalarında pembe renk, mahallini sert turunculara, kararlı kırmızılara bırakıyor. Ranzalı evlat odalarında iki yatağı birbirine bağlayan demir merdivenlerin konumunu kitaplık olarak kullanılabilen hafif basamaklar alıyor. Bunun yanında bilhassa her yaşta kullanılabilen ve hafif dokunuşlarla genç odasına dönüştürülebilen kesimlerin tercih edildiği görülmekte. Bilhassa hafif gereçten ve oval detaylarla hazırlanan kız evlat odaları, kazalara en aza indirgeyecek halde tasarlanmış. Renkli duvar kağıtları ile desen katılan evlat odalarına rastgele bir tablo asılması bu yılın moda dekorları arasında mahal almıyor. Bunun noktasına mini hayvan figürleri, salaş dekore edilmiş odaların yataklarında evlatları cümbüşe davet ediyor. Bunun yanında, ortopedi tabiplerinin son ikazları nedeniyle bu yıl münhasıran hafif sert evlat yatak modelleri tercih ediliyor.

Led Işıklarla Odadaki Peri Masalı

Odasında masallar diyarını yaşamak isteyen prensesler için duvarlarda açıkta duran led ışıklar bu yıl çok moda! Münhasıran prensesinizin fotoğrafları ile kaplayacağınız bir duvarı led ışıklarla süsleyerek modaya nispeten müsait bir oda tasarlayabilirsiniz. Ayrıyeten her ne kadar pembe rengin tesirini kaybettiğini söylesek de pembe- gri entegrasyonu hala sıklığını koruyor. Pembe ile açık gri rengini bir arada kullanarak odayı süsleyebilirsiniz. Kız evlat odası ve fiyatları için mobilya dükkanlarını ziyaret edebilirsiniz.

KAYNAK