Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

2019 Yüzük Modelleri Trendler

En tanınan yüzük modelleri arasında takıların baş tacı olan tek taşlar yeni trendleri ile 2019 yılının vazgeçilmezleri arasında konum almaktadır. Yeni dönemde en trend modeller arasında bulunan tek taş yüzük modelleri 2019 yılında takı severlerin aksesuarlarının tamamlayıcısı olmaya devam edecektir.

Spor Kombinlerin Tamamlayıcısı Renkli Taşlı Yüzükler

2019 yılında münhasıran ilkbahar ve yaz aylarında tercih edilebilecek olan renkli taşlılar trend modeller arasında yan almaktadır. Renkli büyük taşlara sahip olan modelleri tercih ederek parmağınızdaki yüzüğün ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Gösterişli Ve Şık Armut Kesim Ve Vintage Yüzükler

Parmaklarda nispeten şık ve gösterişli duracak olan armut kesim yüzük modelleri çoklukla klasik yüzüklerden hoşlanmayanların tercih edebileceği modeller arasında yan almaktadır.

Klasik yüzüklerden hoşlananların vazgeçilmez tercihi olan vintage yüzük modelleri 2019 yılının vazgeçilmezleri arasında bulunmaktadır. Gelin adaylarının alyans modelleri seçimlerini mahsusen vintage yüzük modelleri arasından tercih ettikleri bilinmektedir.

Zarafetin Temsilcisi İnci Yüzükler

Yüzük modelleri 2019 trendleri arasında bulunan inci yüzükler zarif ve şık dizaynları ile her türlü kıyafetinizi tamamlayabileceğiniz takı modelleri arasında taraf almaktadır. Her türlü kombinin izde rahatlıkla kullanabileceğiniz inci yüzükler ince ve zarif duruşları ile ellerinizin hoşluğunu ve parmaklarınızın zarafetini tamamlayacaktır.

Şahsi Davetler İçin Kalın Bantlı Yüzükler

2019 yılının trendleri arasında bulunan kalın bantlı yüzükler spor giysilerde rahatlıkla kullanılabilir. Bilhassa kişisel davetlerde kombilerinizi tamamlayabileceğiniz modeller arasında mekan alan kalın bantlı yüzükler tasarımcıların sözlerine nazaran insanların sağlam karakterlerinin yansıtıcısı olmaktadır.

KAYNAK