Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

Bebeklere hususî yatak: Juno

Yataş, bebeklere hususî yatağı Juno ile hem gece hem gündüz huzurlu ve kaliteli bir uyku vadediyor. Bebeklere rahat, ergonomik ve inançlı bir ortam sağlayan Juno, tüm bebeklerin istikrarlı gelişimini de destekliyor.

Yataş'ın çıkardığı ve bebeğin gece ve gündüz uykularında kaliteli uyku uyumasına yardımcı olan Juno, bebeklere rahat, ergonomik ve itimat verici bir ortam sunuyor. Juno bebek yatağı, sağladığı hafif eğimli, yarı-fetal konum ile bebekleri yatıştırmaya da destek oluyor. Juno, birinci aylarda sıkça karşılaşılan bebeği rahatsız edebilecek koordinasyon zorluklarının yaşamasını minimuma indirirken, istikrarlı gelişmeyi sağlıyor.

Bebeği ülkü ve yanlışsız durumda tutan karın bandıyla Juno, hareket özgürlüğünü engellemeden bebeği rahatlatıp sakinleştiriyor. Ayrıyeten bu bant, bebeğin beklenmeyen birinci hareketlerini engelleyerek zarar görmesini tedbire hedefiyle kullanılabiliyor. Uyku mühletini ve kalitesini düzgünleştiren, uyanmayı azaltan Juno bebek yatağı, reflü oluşumunun yanı sıra bebeğin baş formunun düz olmasını da önlüyor. Berrak bir halı yahut oyun matı üzerine yerleştirilerek zemin üzerinde de kullanılabilen Juno bebek yatağı, derinliği 50 cm'den yüksek ve düz yüzeye sahip bebek karyolalarında da kullanılabiliyor. Bebekler için kişisel olarak üretilen Juno, Yataş Bedding ve Enza Home mağazalarında sizleri bekliyor.

KAYNAK