Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

Boyun İnceltmek İçin Maske Tanımları

Boyun inceltici maske tanımları boyun ve etrafındaki yağlanmanın ve sarkmaların tesirlerini azaltarak hem erkeklerin hem de bayanların kabusu haline gelerek operasyon geçirmelerine neden olan bir sorunu ortadan kaldırmaktadır. Sistemli egzersiz ve bitkisel gereçlerle hazırlanan doğal maskeler birlikte uygulandığında kısa müddet içerisinde erkek yahut bayanları olduğundan daha yaşlı gösteren boyun muhitindeki yağlanmadan ve sarkmalardan kurtulabilirsiniz.

Boyun İnceltici Egzersiz ve Beslenme Teklifleri

Tertipli egzersiz yapmayı ve beslenmeyi denetim etmeyi öğrenmeden boyun inceltmek için uygulanacak maskeler tek başına gayrikâfi gelecektir. Gerçek besinlerin tüketilmesi ve boyun ortamına odaklanılarak hazırlanmış boyun estetiği hareketleri uygulanarak boyun nahiyesindeki sarkma ve yağlanma meselesi ile başa çıkabilirsiniz.

  • Beslenme: Vücudunuzdaki toksinleri atarak tekrar cilt sıkılığınızı kazanmanıza yardımcı olacak besinleri gün içerisinde tüketmeye ihtimam göstererek gerçekleştirdiğiniz egzersiz ve maske pratiği programlarınıza destek olabilirsiniz. Kavun suyu, yeşil çay, elma ve pancar kökü suyu karışımı ile limon ve nane karışımı sizi toksinlerden arındıracak detoks tesirini göstermektedir. Detoks pratiği ile birlikte cilde sıkılık kazandıran E vitamini içerikli yeşil zerzevat, rüşeym, baklagiller, çavdar ve esmer pirinç tüketerek beslenmenizi desteklemeniz gereklidir.
  • Egzersiz: Yüz yogası olarak bilinen boyun ortamının şekillendirilmesine yardımcı olmaktadır. Yüz yogası için iki temel hareket bulunmaktadır;
    • Dik bir konumda iken başınızı tavana sahih kaldırın ve 10 saniye boyunca öpme hareketini tekrarlayın. Yekunda 10 ila 15 set hareketi tekrarlayabilirsiniz.
    • Lisanınızı damağınıza yerleştirerek başınızı sağa ve sola akıllıca çevirirken her tarafta gülme ve yutkunma fiillerini gerçekleştirin. 10 ila 15 tekrar bu hareketler tekrarlanabilir.

Boyun İnceltici Maske Teklifleri

Boyun ortamına uygulanan lifting tesirli maskeler hem sarkıkların toparlanması hem de cildin sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır. Yüz germe maskesi olarak da kullanılabilen bu tanımları hanede bulabileceğiniz gereçlerle basitçe hazırlayabilirsiniz.

  • Rüşeym yağı içeriğinde bulunan E vitamini ile cilt sıkılaştırıcı özelliğe sahiptir. Her gün yatmadan evvel cildinize pamuk yahut pamuklu bir bez yardımı ile 15 dakika rüşeym yağı ile masaj yaparak cildinizi sıkılaştırabilirsiniz.
  • Hindistancevizi yağı kan dolaşımını hızlandırarak yağ yakılmasını kolaylaştırmaktadır. Boyun nahiyenize sabah ve öğlen olmak üzere soğuk pres Hindistancevizi yağı ile 10 dakika masaj yaparak boyun yeri yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.
  • 2 yumurta beyazı, 1 yemek kaşığı süt ve yarım limon suyunu karıştırın. Boyun ve muhitine elde edilen karışımı uygulayarak 30 dakika bekletmenin akabinde ılık su ile temizleyin. Haftada 3 sefer uygulandığında birikmiş yağlardan kurtulmanın yanı sıra sarkmalardan kurtulabilirsiniz.

KAYNAK