Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

Kahve İle Bacak Peelingi

Kahve ile yapılan bacak peelingi hanelerde kolaylıkla uygulanabilen doğal prosedürler arasında bölge almaktadır.  Pürüzsüz bacaklara sahip olmak mümkün olmaktadır. Bunun için bayanların pratiği gereken doğal teknikler arasında bulunan kahve ile yapılan peeling tatbiklerinin olumlu sonuçlarını göreceksiniz. Kahve ile yapılan peeling pratikleri doğal teknikler arasında en ziyade tercih edilen pratikler arasında konum alır.  Cilt sıhhatini korumak ve bayanların hayal ettiği pürüzsüz bacaklar için peeling uygulamak ehemmiyet kazanmaktadır.

Kahve Telvesi İle Peeling

Kahve tüketimi Türk hanımlarının vazgeçilmez tutkuları arasındadır. Kahvelerinizi içtikten sonra bacaklarınıza uygulayacağınız telve maskesi ile pürüzsüz görünümlü bacaklara sahip olacaksınız. Kahve telvesi ile yapılan kahve peelingi hayli kolay uygulanabilen doğal teknikler arasında mahal almaktadır.  Duru bacaklara uygulanan telve maskesi sayesinde bayanlar bacaklarındaki pürüzsüz manzaranın tesirini kısa bir mühlet içerisinde görmektedir.

Kahve Telveli Peeling Pratiği

İçerisinde barındırdığı mineral ve vitaminler sayesinde cilt üzerinde doğal bir peeling tesirine sahip olan kahve telvesi prodüksiyonu pratiği epey kolay olan doğal sistemler arasında bulunur. Kendinize bacak pürüzsüzleştirme programı hazırlayarak aksatmadan haftada üç gün banyo öncesinde yumuşak masajlar halinde bacaklarınıza uygulayacağınız kahve telveli maskeler ile cildiniz sıkılaşarak temizlenir ve cilt üzerindeki akne ve sivilce meseleleri giderilir. Pratik sonrasında 10-15 dakika beklenerek yıkanmak ehil olacaktır.

Kahve telveli peeling uygulanması için gerekli olan gereçler;

  • 1 paket kahve telvesi (içilen kahvelerin telveleri olabilir)
  • 1 limon suyu yahut esmer şeker
  • 1çay bardağı zeytinyağı

Türk kahvesi tüketiminin saymakla bitmeyen şifalı yararları yanı sıra cilt üzerinde mucize tesirleri bulunmaktadır.

KAYNAK