Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

Kistik Sivilce İzleri Nasıl Makbul? Maske Tanımları

Kistik sivilce izlerini geçiren maske tanımları ergenlik ve yetişkinlik dönenimde maruz kalınan sivilcelerin yüzünüzde bıraktığı izleri yok etmekte en büyük yardımcınız olacak olan doğal prosedürleri içermektedir. Özgüveninizi kaybetmenize neden olabilecek bu izleri büsbütün doğal materyallerle yapılan maskelerle cildinizden söküp atmanız mümkün olmaktadır. Yanlış teknikler uygulayarak daha çokça leke ile savaş etmek zorunda kalmak mekanına düzgünleştirici tesiri denenmiş doğal tanımları uygulayarak tekrar aynalarla barışabilirsiniz.

Sivilce Lekelerine Kesin Tahlil Sunan Maske Tanımları

Her birisi mutfağınızda bulunan gereçlerle hazırlayacağınız maskeleri uygulayarak kistik sivilce lekeleri için kesin tahlil bulabileceğinizi biliyor musunuz? Rastgele bir kozmetik eser kullanmanıza yahut estetik operasyon geçirmenize gerek kalmadan uygulayacağınız bu doğal tarifler ile cildinizde nokta alan tüm sivilce izlerinden sonsuza dek kurtulabilirsiniz.

  • Kırışıkları önlemenin ve cilt yaralarını güzelleştirmenin yanı sıra sivilce izlerini de yok eden Aloe Vera jeli, her gece yatmadan evvel uygulanarak 30 dakika boyunca yüzünüzde bekletilmesinin akabinde ılık su ile temizlenmek suretiyle uygulandığında kısa vade içerisinde sivilce izlerini yok ederek cildinizi nemlendirmektedir.
  • Antibakteriyel ve antioksidan özellikleri ile zerdeçal doğal bir akne tedavi edicisidir. 1 y emek kaşığı zerdeçal tozunu birkaç damla susam yağı ile karıştırarak elde ettiğiniz karışımı yüzünüze sürün ve 30 dakikanın akabinde ılık su ile temizleyin. Günde 3 kere bu tarife sadık kalarak sivilce izlerinden kurtulabilirsiniz.
  • Aspirinin sivilce lekelerine karşı düzgünleştirici gücü olduğu sizi şaşırtsa da denenmiş bu tanımda aspirini ağızdan değil, cildinize sürerek kullanmanız gerekmektedir. İki ya da üç aspirini su ile ezerek elde ettiğiniz krem kıvamlı Aspirinli suyu geceleri yatmadan evvel 30 dakika mühlet ile bekletmek koşuluyla sürmeli ve 30 dakika sonrasında ılık su ile temizlemelisiniz. Haftada 3 kere bu maskeyi kullanarak kısa müddet içerisinde sivilce izlerinden büsbütün kurtulabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu’ndan Sivilce İzlerine Yönelik Tarifler

Her yaşta görülebilen sivilcelerin izlerinden kurtulmak için hepimizin yakından tanıdığı şifalı bitkiler bilirkişisi İbrahim Saraçoğlu tahlil yolunu sunmaktadır. Sivilce izleri nasıl makbul İbrahim Saraçoğlu elma sirkesi kürünü sabah ve akşam olmak üzere günde 2 sefer lekelerden kurtulana kadar rastgele bir yan tesire maruz kalmadan kullanabilirsiniz. 1’er kahve fincanı;

  • Elma sirkesi,
  • Maden suyu

Karıştırarak hazırlayacağınız tanımı 30 dakika yüzünüzde kalacak biçimde pratiğiniz ve 30 dakika sonra yüzünüzü ılık su ile yıkamanız pratik için kafidir.

KAYNAK