Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

Makyaj Sıklığınızı Pekiştirir

‘’Erkekler doğallıktan hoşlanır’’ külliyen yalan bir cümledir. Erkekler doğal vücuttan hoşlanırlar evet, estetikten çok haz almazlar. Gelgelelim umum olarak tüm erkekler ‘’bakım’’ olarak isimlendirdikleri şey esasen, makyajdır. Sıklığınızı pekiştirmek için hafif de olsa makyajı ihmal etmeyin.

Makyajda Abartmayın

Ekrana çıkmıyorsunuz, sahneye de. Günlük ömrünüzde, teninize biraz renk vermek daha enerjik durmanızı sağlar. Kat kat fondötenler, pudralar sürmeye gerek yoktur. Yapay bir görünüm sunarken, partneriniz sizi öptüğünde yanağınızın gerçek dokusunu değil, pudra kokusuyla karışık minik tozları öper.

Hafif bir allık, kesinlikle olmalıdır. Gözlerde kalem ye da far ve muhakkak maskara kullanılmalıdır. Hem bakışlarınıza mana katar hem de daha enerjik ve olumlu olmanızı sağlar. Teracotta allıklar, mineral allıklar ve transparan görünen pudra çeşitlerini hafif uygulayın, dudaklarınıza yağlı boya edasında rujlar sürmeyin.

Erkeklerin en hoşlanmadığı şeylerden biri abartılı rujlardır. Münhasıran kiremit renkleri, mor tonları yahut dudak rengi olmayan soğuk tonlar. Bu cinselliği iten hisler sunar. Kendi dudak renginiz, tüm rujlardan daha seksi ve gerçektir. Lipstick usulünde hafif nemli ve aromalı rujlar kullanabilirsiniz.

KAYNAK