Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

Tesettür Giysi 2019 Trendleri Yaza Damga Vuracak

Tesettür giysi 2019 trendleri… Yaz mevsimine hususî doğal, nefes alan kumaş seçimleriyle ferah giysiler; yaklaşan yaz düğünlerine has ışıltılı zarif seçimler, günün her saatinde rahat tasarruflu boneler ile pratik şıklık…

Tesettür Giysi 2019 Trendleri

İşte bu yaz’a damga vuracak muhafazakar giysi trendleri ve koleksiyonları:

Elegan ve stil sahibi hatunun koleksiyonu

Refka’nın ilkbahar – yaz koleksiyonu, hatunun bir gününü yansıtan kesimlerden oluşuyor. Elegan ve stil sahibi hatunun gün içinde, sokakta, çevre hayatta, içtimalarda ve sonrasında katılacağı şık davetlerde muhtaçlık duyacağı her kesim, bu koleksiyonda…

Tabiata değerli duruş

Modest ve tesettür giysi yerküresinin ünlü tasarımcılarından Rabia Z, bu kişisel koleksiyonunda sürdürülebilirlik temasını işliyor. Tüm modülleri yerküremize değerli, doğal ve nefes alan materyallerden tasarlanmış kıyafetler, hem dokusu hem de duruşuyla konforlu ve rahat bir his uyandırıyor.

Tüm detaylar tek koleksiyonda

Yaz, tıpkı hengamda nikah ve düğün mevsimi. Modanisa MWedding Koleksiyonu, gelin adaylarının tüm muhtaçlıklarını karşılamak üzere hazırlandı. 190 kesimlik koleksiyonda, dantel ve saten kumaşlar dikkat çekiyor. Romantik ve bohem şeklin bir arada kullanıldığı, saflığı ışıltıyla cazibeleyen koleksiyon, hususî anları büyülü bir atmosfere taşıyacak.

Genç, trendy, renkli!

Halima Aden’in yalnızca Modanisa için hazırladığı şahsi tasarım desen ve kumaşlardan oluşan birinci türban ve başörtüsü koleksiyonu tüm stillere hitap ediyor. Halima Aden, “Koleksiyonum ile yerküredeki tüm bayanları moda aracılığıyla ortak bir paydada buluşturmak istiyorum” diyor.

Farklı usul hatunların birebir anda tıpkı hislerle giysi alışverişinde tercih ettiği Modanisa.com’daki yaz ve Ramazan koleksiyonlarını keşfetmek için TIKLAYIN.

KAYNAK