Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

Vajina Daraltma Doğal Metotlar

Vajina daraltmak, devirle deforme olan ya da genişleyen genital organın medikal sistemlerle ya da estetik operasyonlarla sıkıştırılması yani tabiri caiz ise gençleştirilmesi için yapılmaktadır. Günümüzde doğal birçok sistem ile vajina daraltma yapılabilmekte ve estetik ya da medikal tekniklere gerek kalmadan istenen sonuca ulaşılabilmektedir.

Vajinanın Genişlemesine Neden Olan Etkenler

  • Kürtaj olunması
  • Çok sık cinsî bağa girme
  • Kalıtsal ve genetik faktörler
  • Biyolojik problemler
  • Çok sayıda veladet yapılması
  • Cinsî ilgi formu
  • Yaşlanma
  • Jinekolojik birtakım tedavilerin yan tesiri

Vajina Daraltma İçin Egzersizler

Vajina daraltma egzersizleri arasında bulunan kegel egzersizleri, Pelvik taban kaslarının çalıştırılması ve güçlendirilmesi için yapılmaktadır. Bu egzersiz aslında idrarın tutulabilmesi için yapılan kasları kasma hareketidir. Bu egzersiz sistemli formda tekrarlandığında vajina daraltmak mümkün olabilmektedir. Konuma uzanıp ayakları havaya kaldırmak ve indirmekte işe yarayan egzersizlerdendir. Bu egzersizin günde en az 10 kere yapılması yararlı olacaktır.

Vajina Daraltan Bitkisel Prosedürler

Vajina daraltan bitkiler ve bu bitkilere uygulanan usullerle vajina daraltmak doğal yollarla yapılabilmektedir. Uygulanabilecek kimi prosedürler şu biçimdedir;

  1. Güvercin Ağacı Bitkisi

Vajina kaslarını sıkılaştırma konusunda doğal bir mucize olan güvercin ağacı bitkisi, toz haline getirilerek uygulanabilmektedir. Bitkiyi öğüterek toz haline getirdikten sonra genital yere uygulanmalıdır. Bu bitkisel tahlil haftada bir kere uygulandığında tesirli sonuçlar göstermektedir.

  1. Bektaşi Üzümü

Bektaşi üzümü vajina daraltması için en çok tercih edilen bitkisel yollardan biridir. Bektaşi üzümü suya konulmalı ve kaynatılmalıdır. Kaynatılan su süzüldükten sonra bir şişeye konmalıdır. Her gün duş yapılmadan evvel vajina kesimine uygulandığında tesirli sonuçlar göstermektedir. Bunun sebebi ise Bektaşi üzümünün vajinadaki hassaslığı arttırmasıdır. Bu sayede vajina elastikiyetini tekrar kazanır.

KAYNAK