Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

Yaz Aylarında Süratli Bronzlaşmak İçin Tesirli Usuller

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte hem bayanlar hem de erkekler bronzlaştırıcı eserler tercih etmektedirler. Bu noktada ise sağlıklı bir halde bronzlaşabilmek ismine cilt açısından zararlı olmayan eserler seçmekte yarar vardır. Süratli bronzlaşmak için tesirli formüller arasında, düşük müdafaa faktörlü güneş kremlerini kullanmak gösterilebilir. Lakin açık bir cilt rengine sahip olanların düşük himaye faktörü seçerken dikkatli olmaları gerekir. Bu noktada cildi bronzlaştıran bitkisel yağlar da son aşama tesirlidir. Kakao, havuç, ceviz ve susam yağları, cildin bronzlaşmasına ek sağlayan eserler arasındadır.

Bronzlaştırıcı Eser Seçerken Dikkat Edilecek Ögeler

Bronzlaştırıcı eser seçerken sıhhat açısından zararlı olmamasına dikkat edilmelidir. Münhasıran güneşin zararlı tesirlerinden koruyacak dayanıklı krem ya da bronzlaştırıcı yağların tercih edilmesinde de yarar vardır.

  • Genç bir cilt için yaz aylarında güneş gözetici eserler kullanmak değerlidir.
  • Yaşlanma, kırışıklık ya da lekelenme üzere sorunların ortaya çıkmaması ismine güneş kollayıcı kremlerin tercih edilmesinde yarar vardır.
  • Cilt bakım yağlarının yararları bu noktada son nokta değerlidir.
  • Hami kremler noktasına bakım yağları tercih edenler, bu sayede hem güneşin zararlı tesirlerinden korunabilir hem de ciltlerine zarar vermeden kalıcı bir bronzluğa ulaşabilirler.

Tesirli himaye için sık aralıklarla yenilenmeli:  Yaz aylarında süratli bir halde bronzlaşırken cilt dokusunun zarar görmemesi ismine kullanılan eserler sık aralıklar ile uygulanması değerlidir. Güneş kremleri ya da bronzlaştırıcılar, 2-3 saat içerisinde tesirini kaybedebilir. Cilt yanığı oluşmaması ismine nizamlı tekrarlamak gerekir. Cildin ferahlaması için güneş sonrasında nemlendirici ve ferahlatıcı kremler uygulamakta da yarar vardır.

KAYNAK