Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

Doğal içerikli deodorant ve roll-onlar

Ferdî bakımımızın en değerli bahislerinden biri ter kokusunu önlerken sağlıklı terlemeye müsaade veren, içeriği doğal iyi bir deodorant bulmak. Biz de Pudra.com olarak sizler için farklı markaların eserlerini inceledik ve hem doğal içerikli hem de uzun süreli ter kokusunu önlemeye yardımcı deodorant ve roll-onları inceledik. 

INCIA’dan Ter Kokusuna Karşı %100 Doğal Roll On


En kıymetli özelliği: Alkolsüz, parabensiz, alüminyumsuz ve klorohidratsız.

INCIA Doğal Roll On, formülünde doğallık konusunda yerküre çapında bir otorite olan ECOCERT Kontrol ve Sertifikasyon Kuruluşu tarafından onaylanan Potasyum Alum tuzuna taraf veriyor. Alüminyumun öbür sentetik bileşiklerinin tersine, tabiatta bulunan en saf tuz hali olan ve kristal bir mineral olarak tabiatta resen oluşan Potasyum Alum, antibakteriyel özelliği sayesinde ter kokusunu önlemesiyle biliniyor.

Cilt floranız ile uyumlu INCIA Doğal Roll On çeşitleri içeriğinde yan alan Potasyum Alum sayesinde koltuk altındaki gözenekleri kapatmadan yalnızca bakterilerin neden olduğu ter kokusuna karşı geliyor. Likit formu ile kolay bir tasarruf sağlayan eser 4 farklı çeşidi ile beğenilere sunuluyor.

INCIA’nın Hassas Ciltler için Roll-On, Beyazlatıcı Roll On, Erkekler için Doğal Roll On ve Kadınlar için Doğal Roll On çeşitleri koltuk altınıza hassas bakım sağlamak için skualen ve bitkisel gliserin ile destekleniyor.

INCIA %100 Hatun Doğal Roll On: 39 TL
INCIA %100 Erkek Doğal Roll On: 39 TL​

Her an ferah olmak isteyenlere Rexona'dan doğal içerikli iki yeni deodorant


Hareketin olduğu bütün anlarda ve hayatın getirdiği tüm heyecanlarda ferah olmak, Rexona Stay Fresh serisi ile mümkün. Rexona Stay Fresh serisinin raflarda noktasını alan bambu & aloe vera ve mavi gelincik & elma doğal özleriyle harmanlanan iki yeni süper kokusu, hem terlemeye karşı 48 saat müdafaa sağlıyor hem de kokuların her an taze kalmasıyla sizi asla yarı yolda bırakmıyor. 

Kimisi hayatından hareketi eksik etmez. Spor, dans üzere aktivitelerin yanı sıra trafik, içtimalar, iş görüşmeleri, imtihan devranı ve birinci buluşma üzere anlarda heyecan peşimizi bırakmaz. İşte tüm bu anlarda, Rexona Stay Fresh serisinin terlemeye karşı 48 saat muhafaza özelliği sunan, bambu & aloe vera ve mavi gelincik & elma doğal özlerinden oluşan iki yeni süper kokusunu deneyebilirsiniz.

Rexona Stay Fresh Deodorant 150ML: 17,90TL (Tavsiye edilen raf fiyatı)
Rexona Stay Fresh Roll-on 50ML: 17,90TL (Tavsiye edilen raf fiyatı) 

YVES ROCHER ROLL ON YERKÜRE BAHÇELERİ SERİSİ


En kıymetli özelliği: Alkolsüz, parabensiz.

2020 yılı itibariyle alüminyum tuzlarını ter önleyici eserlerinden külliyen çıkarmayı hedefleyen Yves-Rocher'nin alkolsüz ve parabensiz olarak sunulan Yerküre Bahçeleri roll-on serisi, ter kokusuna karşı 24 saat tesirli.

Liste fiyatı: 24.90TL (Yves Rocher mağazalarında ve web sitesinde %30 indirimle 17.43TL)

YVES ROCHER ALÜMİNYUMSUZ ROLL ON

En kıymetli özelliği: İçeriğinde alüminyum yok!

Yves Rocher'in alkolsüz ve parabensiz olarak üretilen Yerküre Bahçeleri roll-on serisinde tıpkı vakitte hayatından alüminyumu büsbütün çıkarmak isteyen bayanlar için 2 tane alüminyum tuzu içermeyen Çin Yeşil Çayı ve Roll-on Deodorant İspanya Narı kokulu roll-on da mevcut. 

Liste fiyatı: 24.90TL (Yves Rocher mağazalarında ve web sitesinde %30 indirimle 17.43TL)

KAYNAK