Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

Evleniyorum Kilo Vermem Lazım ! Gelinlik Diyeti

Mobilya bakmak, düğün noktası seçmek, davetiye bastırmak, gelinlik bulmak ve her şeyden kıymetlisi o gelinliğin içinde hoş durmak. Kısaca bir gelinin düğün öncesi yaşadığı tatlı telaşı özetledik. Lakin asıl mesele artık geliyor, evleniyorum kilo vermem lazım 🙂 Gelinlik diyeti tekliflerimizle düğünde fit olabilirsiniz işte o diyet önerileri…

Yazı İçeriği

  • Gelinlik Diyeti
    • Gelinlik İçin Kısa Müddette Kilo Vermenin Yolları
    • Kalori Hesabı Değil Kökten Değişim
    • Bol Bol Su İçin
    • Spor… Spor… Spor…

Gelinlik Diyeti

 Gelin Diyeti Zayıflama !

Gelinlik İçin Kısa Müddette Kilo Vermenin Yolları

Vücudunuz acil alarmına girmeye hazırsa, size kısa müddette kilo verdirecek üç altın kuralı paylaşalım. Kolay lakin tesirli olan bu kilo verme tahlilleri ile o gelinlik size yakışacak!

Kalori Hesabı Değil Kökten Değişim

Önünüzde uzun bir mühlet olsa günlük hesaplarla kalori gereksiniminizin daha azını alarak müsait bir kilo verme grafiği yakalayabilirsiniz. Ama vade kısıtlıysa radikal tedbirler almak gerekir.

Karbonhidratlar Sıfırlansın: Düğüne kadar hayatınızdan karbonhidratı çıkarmak bu işin temel kuralı. Ekmek ve şekere elveda demezseniz öteki bir gelinliğe bakmayı düşünebilirsiniz.

Çavdar, tam buğday, yarım mısır fark etmeden ekmekle bağınızı rafa kaldırın. Çay ve kahve de dahil olmak üzere şekeri unutun. Velev meyveyi bile bir vade yalnızca tablolardan takip edin. Kola, gazoz soğuk çay üzere içeceklere değinmiyorum bile.

Bol Bol Su İçin

Son nokta klişe olan bu tavsiye, kısa vadede kilo verirken sıhhatinizi kaybetmemenin birinci kuralı. Zira aniden beslenme istikrarınız değişince vücudunuz su kaybetmeye başlayacak. Bu aşamada ortalama 2 litre kadar günlük su tüketmeniz koşul.

Spor… Spor… Spor…

Üzgünüz lakin egzersizden kaçışınız yok. Şayet karbonhidratı kesip bol su içerek beslenir ve üzerine spor da yaparsanız, düğüne kadar istediğiniz kiloya yakın bir seviyeye gelebilirsiniz.

İlgili Bahisler:

KAYNAK