Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

Saçlarınızı şekillendirmenin 5 farklı yolu

Şahsî bakım markası Remington, şık dizaynları ve çağdaş teknolojiyi bir araya getirerek pek çok farklı saç şekillendirme eseri sunuyor. Daha önce Advanced Colour Protect Saç Düzleştiricisi eserini denediğimiz ve saç düzleştirme dışında kırık fön için de pek şık sonuçlar sunan Remington eserlerine biraz daha yakından bakalım dedik. İşte, saç şekillendirmede kullanabileceğiniz ve farklı gereksinimlerinize karşılık verecek 4 farklı eser. 

1. Remington Curl & Straight Saç Kurutma Makinesi 

 Remington'ın bu en yeni eseri 3 şekillendirme başlığına sahip. Bukleli saçlar için eşsiz kavisli başlığı ile maksimum sonuçlar için minimum teknik gerektiren 45mm gövdeli fırçasıyla salon kalitesinde fön çekebiliyorsunuz.

Pürüzsüz ve zarif saçlar için ekstra geniş ince pürüzsüzleştirici başlığı ve doğal kıvrımlı saçlar için difüzör başlığı da gayri gereksinimlerinize tahlil oluyor.

Daha düzgün bir stil deneyimi sunan Curl & Straight Saç Kurutma Makinesi, düşük ses seviyesi, hafifliği, pembe ve gri renk detayıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Curl & Straight Saç Kurutma Makinesi sahip olduğu seramik ızgarası sayesinde ısıyı ve 90 km/sa sürate sahip hava akışını eşit halde saça dağıtıyor. İyon bakımı özelliği sayesinde %90 daha ziyade iyon üreterek parlak saçlar elde ederken elektriklenmeyi önleyen Curl & Straight Saç Kurutma Makinesi, istenilen fönlü görünümü elde ettikten sonra ise soğuk üfleme özelliği sayesinde stilinizi himayenize yardımcı oluyor.

En uygun saç kurutma seçeneğini sunmak için 3 ısı ve 2 sürat ayarını bir arada sunan 2200W güce sahip Curl & Straight Saç Kurutma Makinesi, süratli ve tesirli bir saç kurutmaya gereksinim duyanlara ise turbo sürat fonksiyonu ile tahlil oluyor.
 

Curl & Straight Confidence Saç Kurutma Makinesi Satış Fiyatı: 459,90 TL

2. Velev düz velev dalgalı: Remington Curl & Straight Confidence
Yerkürenin birinci kıvrımlı plakalara sahip saç şekillendiricisi: Remington Curl & Straight Confidence

 Remington Curl & Straight Confidence eşsiz ikisi bir arada tasarımı ve kolay tasarrufuyla parlak düz saçların ya da hayranlık uyandıran buklelerin anahtarı oluyor. Kıvrımlı plakaların sahip olduğu mikro yönlendirici taraklar sayesinde saçı kolay kolay sabitleyen Curl & Straight Confidence, süratlice ve tek seferde saç düzleştirmeye imkân tanıyor.

Seramik kaplı plakalara sahip Remington Curl & Straight Confidence, saçtaki elektriklenmeyi önlerken doğal ve parlak bir görünümün basitçe kazanılmasını sağlıyor. Curl & Straight Confidence, 150° ve 230° arasındaki 5 farklı ısı seçeneği ve 30 saniyede tasarrufa hazır hale gelen süratli ısınma özelliğiyle de harika görünümü kolaylaştırıyor.

Süratli tasarrufunun yanı sıra inançlı bir tasarruf da sunan Curl & Straight Confidence, soğuk plaka uçları, ısıya dayanıklı bölme kolu ve 60 dakika sonra otomatik kapanma üzere farklı özellikleri bir arada sunuyor.
 

S6606 Remigton Curl & Straight Confidence Saç Düzleştiricisi: 699 TL

3. Salon kalitesinde sonuçlar: Advanced Colour Protect Saç Düzleştiricisi

 Devirle yıpranan ve canlılığını yitiren saçlar bayanların ışıldayan düz saç hayalini suya düşürebiliyor. Saçların sağlıklı görünümünü ve canlılığını koruyarak saçları şekillendirmenin tahlili ise Advanced Colour Protect saç düzleştiricisi oluyor.

Remington’ın salon kalitesini konutlara taşıdığı eseri Advanced Colour Protect Saç Düzleştiricisi, sahip olduğu shea yağı & UV himaye içeren mikro bakım tanecikleri ve gelişmiş seramik kaplamaları sayesinde saçları şekillendirirken birebir devranda da koruyor.

Advanced Colour Protect Saç Düzleştiricisi sahip olduğu 15 saniyede süratli ısınma özelliği, 150-230°C arasındaki 5 sıcaklık ayarı ve 110 mm uzunluğundaki hareketli plakaları sayesinde ise profesyonel sonuçları kısa müddette ortaya çıkarabiliyor.
 

S8605 Remington Advanced Colour Protect Saç Düzleştiricisi Satış Fiyatı: 599,90 TL

4. Kalın saçlar ve kocaman bukleler için: Remington CI5538 Pinza Pro Big Curl Saç Maşası
Titanyumlu hususî seramik kaplama ile saçlar daha güçlü…

 Remington Pro Big Curl ayarlanabilir 38 mm'lik kelepçe ile hacimli ve elastik bukleler yaratabilirsiniz. 38 mm'lik klips, saçınıza doğallık kazandıran geniş bukleler oluşturmak için ülkü. Tasarrufu son nokta kolay olan Pinza Big Curl saç maşası ile saçları saçlarınızı tekrarlayan kalıplardan koruyabilirsiniz. 

Pinza Pro Big Curl'in seramik ve titanyum kaplama olması sayesinde, en düzgün sonuçları saçlarınız kabarmadan ve pürüzsüz bir biçimde alabilirsiniz. İyonik turmalin kaplama, klâsik seramikten dört kat daha ziyade müdafaa sağlar ve saçın sağlıklı görünümünü korur. Pürüzsüzce kayar ve statik elektrik üretmez, böylelikle kolay kolay olağanüstü bukleler ve göz alıcı görünümdeki dalgalar oluşturabilirsiniz.

Yalnızca 30 saniye içinde ısınan maşa, 8 sıcaklık ayarına sahiptir, böylelikle saçınıza en münasebetli olanı seçebilirsiniz.
 

Remington CI5538 Pinza Pro Big Curl Saç Maşası 249 TL (Vatan Bilgisayar)

5. Nostaljik ve şık: Retro Saç Kurutma Makineleri
Kabarmayı önleyen ikiz yuvarlak ızgara özelliği ile…

 Nostaljik şık tasarımı çağdaş teknolojiyle bir araya getiren Remington Retro Saç Kurutma makinesi, hoşluk rutinine alışılagelmişin dışında bir fark katıyor. Göz alıcı retro kıvrımlı tasarımı, 2000W gücündeki motoru, kabarmayı engelleyen ikiz yuvarlak ızgaraları ile Retro Saç Kurutma Makinesi, saçlara pürüzsüz ve gösterişli bir görünüm vermenize yardımcı oluyor.

Dikkat cazip renkleri ve gelişmiş özellikleri ile her seferinde kusursuz sonuçlar elde etmenizi sağlayan Remington Retro Saç Kurutma Makinesi, saçın hacmini arttıran ek hava akımı düzenleyicisi özelliği sayesinde de saçlara hacim katarak gösterişli bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

3 ısı ve 2 sürat ayarı, soğuk atış özelliğiyle de saç şekillendirmede son dokunuşa imza atmanızı sağlayan Remington Retro Saç Kurutması hususî tasarlanan taşıma çantası ile de biçiminizi yansıtma talihi tanıyor.
 

D4110OP Remington Pink Lady Retro Saç Kurutma Makinesi Satış Fiyatı: 509,90 TL
D4110OB Remington Bombshell Retro Saç Kurutma Makinesi Satış Fiyatı: 509,90 TL


KAYNAK