Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

Botoks etkili yüz maskesi

Çeşitli sebeplerden dolayı botoks süreci yaptırmaktan kaçınan kimseler için doğal yollarla hazırlanan bu maske sizler için. Botoks yaptırmadan da, tıpkı tesirleri doğal gereçlerle yapmak isteyenler için en güzel sistem. Bu yüz germe maskesi sahiden çok tesirli ve emin olun ki akıllıca yapıldığında vücudunuza rastgele bir dış husus girmeden de mucizeler yaratılabileceğinin örneğidir.

Şayet 15 yaş daha genç görünmek istiyorsanız ve vücudunuzda rastgele bir kimyasal husus enjekte etmek için yüreğiniz yoksa botoks tesiri olan aşağıdaki maskeyi deneyin. Kırışıklıkları azaltmak için yardımcı olur ve cildinizi yumuşatır. Aşağıda doğal bir maskeyle botoks tesiri elde etmek ve böylelikle daha genç görünmek için gerekli hususları görebilirsiniz.

Botoks Tesirli Yüz Maskesi

 Botoks tesirli yüz maskesi

Gereçler;

  • 150 ml maden suyu
  • 1 yemek kaşığı yoğurt
  • 85 gram saf havuç suyu( 3 ons)
  • 1 yemek kaşığı mısır nişastası

TANIMI:

Mısır nişastasını büsbütün eriyene kadar bir tencerede maden suyuyla karıştırın. Karışımın kalınlaşması için büsbütün soğumaya bırakınız. Karışım soğuduktan sonra, yoğurt ve havuç suyunu ekleyelim ve materyal pürüzsüz bir krema haline gelene kadar karıştırmaya devam ediniz.

PRATIK:

Uygunca yüzünüzü yıkayın ve rastgele bir makyaj, krem yahut rastgele bir vesair eser yüzünüzde kalmadığından emin olunuz. Bir fırça yardımıyla boyun tabanından alnınıza kadar dikey hareketlerle suratınıza sürmeye devam ediniz. Her hengam dikey hareketlerle yapınız asla dairesel hareketler yapılmaması gerektiğini unutmayın. Yüz maskesini kurumaya bırakın. 20 dakika sonra isterseniz daha uzun bekletin. Ilık suyla çıkarın.

(YASEMİN MİRAS / AKŞAM)

Yaş Mayalı Botoks Maskesi Tanımı

Botoks tesirli boyun, yüz maskesi tanımını haftada 2 kere yapabilirsiniz.

Materyaller;

  • 1 tatlı kaşığı yaş maya
  • 1 tatlı kaşığı kakao
  • 1 tatlı kaşığı bal
  • 2 damla limon
  • 1 tatlı kaşığı süzme yogurt

Yapılışı:

Yukarıdaki materyalleri bir kasede karıştırın. Daha sonra bu karışımı kullanmadan evvel yüzünüzü boynunuzu hafif ıslatın. Daha sonra bu maskesi boynunuza ve yüzünüze sürün 20 dakika beklektinden sonra ılık su ile kurulayın. Tesirli bir botoks maskesidir.

KAYNAK