Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

The Longines 1832 koleksiyonunda kadınlara özel model

Bu yaz, The Longines 1832 modellerinin kadranları mat siyah oluyor. İsminde, kanatlı kum saatini benimseyen markanın köklerine atıfta bulunan bu koleksiyon, Longines’in saat prodüksiyonundaki ustalığını ve klasik zarafetini yansıtıyor. Bej sedef kadrana ve pırlanta indekslere sahip bayan saatinin, koleksiyona eklenmesi planlanıyor.

Longines’in kuruluşunu sembolize eden 1832 yılı, devri ölçmenin yeni yeni değer kazanmaya başladığı ve saatlerin hala konutlarda üretildiği vakitlerdi; İsviçre’nin yüksek saatçiliğe dair en şık hikayelerinden biri o vakit başlamıştı.

 The Longines 1832 koleksiyonu, işte bu kıymetli tarihi, markanın saat imalatındaki ustalığının ve benimsediği estetik kodların bedelli bir varisi olarak vurguluyor. Tarihçesiyle gurur duyan Longines, yeni modellerle bu seriyi genişletiyor. 

The Longines 1832 artık kusursuz şıklıkta siyah mat kadranları da bünyesinde barındırıyor. Üç ibreli/tarih göstergeli modellerde (30 ve 40 mm kasa çapı alternatifiyle) sunulan bu koleksiyon, yıllık takvim (L897 kalibre) ve Ay fazı komplikasyonlu (L899 kalibre) modelleri de genişletiyor.
 
Transparan art kasası sayesinde içindeki mekanizmaların mükemmeliyetçi işçiliğini gözler önüne seren bu yeni modellerin, siyah deri kayışları da, koleksiyonun rafine çizgisiyle dikkat çeken bir ahenk yakalıyor.

Başlangıç fiyatı: 13.350TL
 
 Longines’in birinci kez bej bir sedef kadrana taraf verdiği modeli de, The Longines 1832 koleksiyonu kapsamında sunulacak. Hatunlar için tasarlanmış bu modelin, mahsusen pırlanta indeksleriyle edindiği elegan bir görünümü var. 30 mm kasa çapındaki saatin parlak bej deri kayışı, kadranın pastel rengini tamamlayıcı nitelikte.

The Longines 1832'in bayanlar için tasarlanmış modelleri, markanın saat imalatında uzun yıllardır sürdürdüğü gelenekleri devam ettiriyor.

Fiyatı: 13.700TL

KAYNAK