Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

Güneş Kreminin Faydaları Nelerdir? Nasıl Kullanılmalı?

Güneş kreminin yararları arasında cildi zararlı UV ışınlarından müdafaa, sağlıklı bronzlaşmayı sağlama, süratli kırışıklık oluşumunu tedbire sayılabilir. Cilt kanseri riskini azaltarak güneş ışınlarının neden olduğu deri lekelenmelerini ortadan kaldırır.

Güneş Kreminin Yararları

Güneş kremi kullanmanın sağladığı yararlar şu formda sıralanabilmektedir:

  • Erken yaşlanmayı önler. Güneş kreminin hakikat ve mekanında tasarrufu erken yaşlanma riskini 5 yıla kadar önlemektedir.
  • UV ışınlarından korur. Güneş kremleri, güneşten gelen ışınlardan muhafazayı sağlayacak faktörlere sahip olduğundan münhasıran ultraviyole ışınlarına karşı muhafaza sağlarken cildin bu ışınlar nedeniyle lekelenmesinin önüne makbul.
  • Kanser riskini azaltır. Güneş ışınlarının neden olduğu deri kanserinden müdafaayı sağlar. Başkaca cilt rengi ne olursa olsun, yaz kış kullanılan güneş kreminin, cildin istikrarsız bronzlaşmasını ve cilt lekelerini azalttığı, sağlıklı bronzlaşmayı sağladığı kanıtlanmıştır. Güneş kremi cildi karartır mı, sorusunun cevabı hayır. Sadece yanlışsız bronzlaşmayı sağlar.
 Güneş Kremin Yararları Cildinizi Korur.

Güneş Kremlerinin Hakikat Tasarrufu

Güneş kremi nasıl kullanılır, sorusunun karşılığı şudur; mahsusen güneş ışınlarının dik geldiği öğlen 12.00 ile 15.00 arası kullanılmalıdır. Yaz kış kullanılması gereken bu kremler, 40- 80 dakikada bir yenilenmelidir. Tabiplerin önerdiği en âlâ güneş kremi SRF pahası en az 15 olan kremlerdir.

Bu kremlerin koruyuculuğu 2 saat olarak belirlenirken, yüksek SRF kıymeti daha güzel müdafaayı söz eder. Başkaca güneş kremi, bulutlu günlerde de kullanılmalı ve güneşle temas eden her vücut nahiyesine uygulanmalıdır. Dilerseniz forum sayfamızda Bildiğiniz en güzel güneş hami krem tekliflerine göz atabilirsiniz.

Güneş Gözetici Kremler İle İlgili Mevzular

Yaz Sonrası Güneş Lekeleri İçin Aloe Vera Maskesi Tanımı

Güneş Lekelerine Bitkisel Kürler ve Maskeler

Güneş ve Cilt lekeleri için Tecrübeli Forum Üyeleri

Mesken Prodüksiyonu Yağsız Alkolsüz Güneş Kremi Tanımı

KAYNAK