Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

Hindistan Cevizi Yağı Kahve İle Kilo Verme

Yağ ile nasıl kilo verilir diye düşünmüş olabilirsiniz. Tüm bu algınızı yıkacak bir besin hususu hindistan cevizi yağı kahve ile kilo verme sağlanabiliyor. Dikkatli ve gerçek tüketim ile diyette hangi yağlar yenmeli sorusununda yanıtınız bulmuş olacaksınız.

Yazı İçeriği

  • Hindistan Cevizi Yağı İle Kilo Verme
    • Hindistan Cevizi Yağı Kahve İle Zayıflama
  • Diyette Neden Hindistan Cevizi Yağı Tüketilmelidir
  • Hindistan Cevizi Yağı Tasarrufu
  • Hindistan Cevizi Yağı İle Yemek Pişirme
  • Hindistan Cevizi Bilinmeyen Yararları

Hindistan Cevizi Yağı İle Kilo Verme

Hindistan cevizi yağı son periyodun en tanınan yağlarından üzerinde araştırmalar hala devam ediyor. Bu yağ  cilt – saç bakımı, diyet hepsinde kullanılabiliyor.

Hindistan Cevizi Yağı Kahve İle Zayıflama

Türk kahvesinin içine hindistan cevizi yağı ekleyerek zayıflayabilirsiniz.

 hindistan cevizi yağı kahve

Hindistan cevizi yağı leptin hormonu salgılayarak tokluk hissi vermektedir. Türk kahvesi tüketirken 1 çay kaşığı yağ ekleyerek açlık hissinizi bastırabilirsiniz. Tabiki çok olarak tüketmemek gerekir. Hindistan Cevizi Yağıyla Zayıflama forum mevzumuza ziyaret edebilirsiniz.

Hindistan cevizi yağlı kahve ne vakit içilmeli diye merak ediyorsanız en çok açıkma hissi olduğunuz saatlerde günde 1 2 fincan tüketebilirsiniz. Umumide ikindin saatlerinde 15:00, 16:00 saatlerinde tüketebilirsiniz. Bu kür bir nevi zayıflamaya destek içeceğidir.

 Hindistan cevizi yağı ile kilo verme

Diyette Neden Hindistan Cevizi Yağı Tüketilmelidir

Hindistan cevizi yağında bulunan MCT’ler birçok açıdan kilo vermeyi teşvik edebilir ve metabolizmayı hızlandırmak büyük ekte bulunur. Araştırmalar, bir yemek MCT’ler içerdiğinden, kişilerde birçok bitkisel yağda bulunan  uzun zincirli trigliseridleri içerdiklerine kıyasla daha fazla kalori yakıyorlar.

Şayet daha fazla kalori yakarsanız ve daha süratli bir metabolizmaya sahip olursanız, kilo kaybı daha kolay hale gelecektir. Ayrıyeten, hindistancevizi yağı içerisindeki yağlar, diyetlerde kullanılan gayri yağlardan çok daha sıkıntı depolanıyor.

Hindistan Cevizi Yağı Tasarrufu

Hindistan cevizi yağı ile kilo vermenin birinci adımı, kullandığınız gayrı yağların tarafına yemeklerinizde hindistan cevizi yağı kullanmanız ile olur. Diyette iken uyguladığınız programa nazaran 2 yada 4 yemek kaşığı hindistan cevizi yağı tüketebilirsiniz.

Hindistan Cevizi Yağı İle Yemek Pişirme

Bu yağ ile yemek pişirmek için öteki bitkisel yağlarda kullanıdığınız tüm yağları kullanabilirsiniz. Alışılagelmiş hali katı bir yağdır. Mutfağınızda öteki yağlar üzere koruma edebilirsiniz. Bu yağı velev kızartma isterseniz sulu yemek yaparken istersenizde hamur işi yaparken kullanabilirsiniz.

 Hindistan cevizi yağı kahve ile kilo verme

Hindistan Cevizi Bilinmeyen Yararları

Hindistan cevizi yağında bulunan MCT’lerin ayrıyeten umumî sıhhatinize yarar sağlayabilecek gayrı özellikleri vardır. Hindistan cevizi yağı, antibiotik ve sair ilaçlarla sıkça karşılaşılan direnç yaratmadan vücudun bakteri ve virüslerle ve parazitlerle savaşmasına yardımcı olan anti-mikrobik özellikleri ile bilinir.

Başkaca, hindistancevizi yağı, kalp illetleri riskini düşürmede, iltihap azalması ve daha sağlıklı cilt ve saç tellerine sahip olmanızı sağlar.


KAYNAK