Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

Kistik Sivilceleri Hızlı Yok Etmenin 2 Formülü

Yüzde ve bilhassa çene bölgesinde oluşan kistik sivilceler hem renk ve formları hem de uzun müddette geçmeleri nedeniyle, cilt sorunu olarak nitelendirilir.

Yazı İçeriği

  • Kistik Sivilceleri Süratli Yok Etmenin 2 Formülü
    • Karbonat
    • Elma Sirkesi

Kistik Sivilceleri Süratli Yok Etmenin 2 Formülü

Kistik yapıdaki sivilceleri patlatmak, sıkmak yahut oynamak daha geç güzelleşmesine yahut yakın bir bölgede tekrar çıkmasına neden olabilir.

Doğal tekniklerle kistik sivilceleri yok etmek için;

Karbonat

Antiseptik özelliği olan ve cilt bakımında sıklıkla kullanılan karbonat, kistik sivilcelerin tedavi edilmesinde de kullanılır. Doğal anti bakteriyel özelliği ile tüm sivilce tiplerinin geçirilmesinde kullanılır.

1- 2 çorba kaşığı karbonat, saf su ile karıştırılarak, maske kıvamına getirilir. Akabinde kistik sivilcelerin üzerine sürülür. 15- 20 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulanır. Cildin kurumaması için akabinde nemlendirici uygulanır.

Elma Sirkesi

Bakteri temizlemede en tesirli sistemlerden biri olan elma sirkesi, kistik sivilce ve aknelerin yok edilmesinde epey tesirlidir. Sebum istikrarını ve pH istikrarını sağlayan elma sirkesi, kistik sivilce tedavisi için kullanılır.

Iltihaplı sivilcelerde direkt kistik oluşumların üzerine uygulanır. Bir modül pamuk üzerine birkaç damla elma sirkesi damlatılarak, kistik sivilcenin üzerine uygulanır. Bastırmadan yavaşça silinir. Kisti düzgünce kurutması için 2-3 saat beklenir. Akabinde su ile durulanır. Kistik sivilcelerin görünümünde azalma olana kadar her gün uygulanır.

Birkaç hafta içerisinde tüm kistli ve iltihaplı sivilcelerin güzelleştiği gözlemlenebilir. Cilt güzelleşir, gözenekler sıkıştırılır ve parlak bir görünüm elde edersiniz.


KAYNAK