Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

Melis Kaptanoğlu Kids’den yeni koleksiyon

Dizayncı Melis Kaptanoğlu ve Trendyol, kız çocuklarının hayal dünyasına seslenen ve bu yaza damgasını vuracak yesyeni bir iş birliğine imza attı.
 

Londra Çocuk Moda Haftası’na katılan birinci Türk markası olarak küresel çapta üne kavuşan Melis Kaptanoğlu Kids’in kurucusu Melis Kaptanoğlu, Trendyol’a şahsi olarak 20 kesimlik bir koleksiyon hazırladı. Geleceğin güçlü ve şekil sahibi bayanlarına hitap eden Melis Kaptanoğlu Kids, dinamik, ışıltılı ve rengarenk koleksiyonuyla kız çocuklarının gardıroplarını renklendirecek.
 

2008 yılından bu yana kız çocukları için Kids Fashion ve Kids Couture eserler tasarlayan ünlü dizayncı Melis Kaptanoğlu, “Kızlar Cumhuriyeti” mottosundan yola çıkarak özgün dizaynlarla ismini dünya modasına duyurmuştu. Girişimini renkli, hayat dolu ve hayalperest olarak tanımlaya Kaptanoğlu, Melis Kaptanoğlu Kids X Trendyol Koleksiyonu ile kız çocuklarına ışıltılı ve sefalı bir yaz müjdeliyor.

Dizayncı Melis Kaptanoğlu’nun Trendyol için hususî olarak tasarladığı 20 modülden oluşan koleksiyon doğum günü, mezuniyet, parti ve öbür tüm kişisel günler için kıyafet arayışında olan kız çocuklarına birbirinden şık seçenekler sunuyor.

Asrî vakit prenseslerinin hayal dünyasından ilham alan koleksiyon, dönem trendlerini çağdaş ve şık dizaynlarla yorumluyor.
 

Neon renklerle sarı, pembe, al ve mavinin en sevilen tonlarının hakim olduğu koleksiyonda kullanılan canlı desenler göz dolduruyor.

Koleksiyonda payetli simli, pullu, taşlı ve farklı dokularla parlaklık yaratan hologram kumaşların öne çıktığı elbise, etek ve üstlere; gümüş ve altın renkli simler, pembe rugan deri ve göz kamaştıran taşlarla tamamlanan ayakkabılarla sefalı saç aksesuarları eşlik ediyor.
 

Devirsiz çizgisiyle dikkat çeken ayakkabılar, elbise, etek ve taytlarla ahenk içinde kombinlenebiliyor ve hareket özgürlüğü sağlayan yapısıyla çocukların aktivitelerine de rahatça koordinasyon sağlıyor.

Işıltının ön planda olduğu koleksiyon, kız çocukları için hayat dolu bir dünyanın kapılarını aralayacak.

KAYNAK