Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

Ödem Azaltıcı Etkili Diyet Programı

Göbek yağları ve vücudun çeşitli yerlerinde seyir gösteren kilo artışlarından rahatsız olan kimseler gerek internet siteleri üzerinden gerek ise çeşitli diyet ve zayıflama kitapları

Kiloyla artan ödemlerde bu sorunun esas rahatsızlıkları arasında konum almaktadır. Günümüzde yalnızca bayanlar değil, birebir zaman’da erkeklerde bu husus üzerinde büyük bir hassasiyet sergilemekte. Birçok web site yahut sıhhat kitaplarında da geçmekte olan ödem azaltma ile ilgili haberler net olmamakla birlikte tam olarak azaltma kaynağını sunmamaktadır. Bizlerde siz okurlarımız için ihtimamla hazırladığımız bu metnimizde ödem söktürücü diyet olarak ta geçmekte olan birbirinden farklı tarifler sunacağız.

Ödem Azaltıcı Çay Nasıl Yapılır?

Bir sair ismi olan ödem söktürücü ilaç olarak ta anılan çay tanımı için gereçler; bir tutam kadar mısır püskülü, 4 sap kadar maydanoz (saplarıyla birlikte), bir tutam kiraz sapı ve bir tutamda hiduba yerinde olacaktır.

Temin edilen materyalleri cezve yahut bir kap içerisinde suya bırakılarak uygunca kaynamaya bırakın. Çay kıvamında bir ısıya geldiğinde ve başkaca materyallerin su içerisinde uygunca çözülmesinden sonra günde bir yahut iki bardak içmeniz ödemde önemli azalmaları meydana getirecektir.

Ödem Azaltıcı Pirinç Diyetleri

Sabah / Çilekli Pirinç Diyeti

Gereçler: 5 adet çilek, 3 çorba kaşığı kadar kepekli pirinç, yeteri kadar toz zencefil ve toz tarçın.

Hazırlanışı: Birinci etapta temin etmiş olduğunuz kepekli pirinci düzgünce haşlayın. Acilen sonrasında ise 5 adet çileği küpler halinde keserek haşlamış olduğunuz pirincin içerisine ek edin. Toz halde temin edilen tarçın ve zencefili tatlandırmak ismine pirincin üzerine ek ederek tüketin.

Öğlen / Pirinç Salatası

Gereçler: 5 adet çeri domates, 3 yemek kaşığı kadar kepekli pirinç, yarım limon, reyhan-roka-fesleğen-maydanoz ve göbek marul.

Hazırlanışı: Öncelikle kepekli pirinci uygunca haşlayın ve çabucak sonrasında temin edilen tüm yeşillikleri incecik biçimde kıyarak pirincin içerisine ek ettikten sonra domatesleri de dilimler biçiminde doğrayarak süsleyip tüketin.

Akşam / Sebzeli Pirinç

Materyaller: 4 adet bürüksel lahanası, 3 yemek kaşığı kadar pirinç, 5 adet mantar, 3 adet brokoli, tuz-karabiber ve kekik.

Hazırlanışı: Elde ettiğiniz gereçlerden birinci etapta pirinci haşlayın, sonrasında mantar dışında öteki tüm zerzevatları 5 dakika kadar haşlayın. Akabinde mantarı soteleyin üzerine karabiber-kekik ve tuzu ekleyin. Final’de ise tüm gereçleri tava üzerinde soteleyerek servise hazır hale getirip tüketin.


KAYNAK