Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

Poison by Kıramer’den el yapımı kolye ve küpe koleksiyonu

Trendleri takip ederek en moda ve tıpkı devranda en vakitsiz takı koleksiyonlarını sunan Poison by Kıramer, bu yaz etkileyici ve şık görünmek isteyenleri Strawberry Koleksiyonu’yla buluşturuyor. Trend kesimleri çilek aşkıyla bir araya getiren Strawberry Koleksiyonu’nda el prodüksiyonu kolye ve küpeler mahal alıyor.
 
 Tasarım aksesuarı “ulaşılabilir kılmak” sloganıyla yola çıkan Poison by Kıramer, günümüzün trend sahibi beşerinin göz kamaştırıcı stilini sunuyor. Poison by Kıramer’ın stil tutkunlarına son ikramı ise Strawberry Koleksiyonu oldu. Yaz şeklinize bambaşka bir hava katacak koleksiyon, “Bu yaz çileksiz geçmez!” dedirtiyor.
 
Tamamı el prodüksiyonu mine ve altın kaplamalı bronz eserlerden oluşan koleksiyonda, çileğin cazipliğini yansıtan kırmızının yükte olduğu renkler tercih edildi.

Eser: Strawberry Küpe 350 TL | Strawberry Kolye 1275 TL

Göz alıcı kolyelerin yanı sıra, minimal küpeler de koleksiyonun gözdeleri arasında yan alıyor. Farklı renkteki kıyafetiyle entegrasyonlu bir görünüm isteyenler ise, 5 gün içerisinde diledikleri renklerle hazırlanan eserlerine kavuşuyor.
 

Fotoğraf: Poison by Kıramer Strawberry Al Küpe 640 TL (Tamamı el imalatı mine ve altın kaplamalı bronz ürün)

Poison by Kıramer Strawberry Koleksiyonu’nda bölge alan dizaynları keşfetmek için poisonbykiramer.com adresini ziyaret edebilir, koleksiyondaki trend kesimlere aksesuar dolabınızda nokta açarak yazın ışıltısını şeklinize yansıtabilirsiniz.

KAYNAK