Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

NetWork’ten yeni trend alarmı: New Casual

NetWork, Sonbahar/Kış 2020 döneminde hem gardıropların favori modellerini belirleyen hem de yeni dünyanın moda üzerindeki tesirini yansıtan güçlü bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor.
 

Konutta geçirilen vaktin artmasıyla her zamankinden daha fazla ehemmiyet kazanan casual tarz, NetWork tarafından çağdaş bir üslupla ‘New Casual’ ismi altında yorumlanarak günün her anında tercih edilebilecek rafine dizaynlara hayat veriyor.

Markanın yarattığı bu tezli seçkiyle modaseverler, değişen ömür stillerine yönelik konfor gereksinimine kusursuz bir biçimde yanıt buluyor.
 

Kaliteli dokuları sayesinde lüks hissini derinlemesine yaşatan triko ekipler ve bluzlar, rahatlığı uğraşsız şıklık ile harmanlıyor.

Gömleklerde ise ikonik modellere yenilikçi birer alternatif oluşturan oversize bölümler ile bedene oturan formlarda hacimli yaka ayrıntıları dikkat çekiyor.
 

Birbirinden farklı alternatifleri bulunan pantolonlar, couture tasarım anlayışını ortaya koyan kalıplar ile bir ortaya geliyor. Non-denim kumaşlar ile denim görünümlü pantolonlar, cool, çağdaş ve kendinden emin bir hale selam gönderiyor.
 

Renk paletinde siyah, beyaz, haki ve toprak tonlarını barındıran dizaynlar ortasında, birçok farklı zevke hitap edecek ceket ve montların yanı sıra elbise ve küçük etekler de öne çıkıyor.
 

Ayrıca NetWork, ‘New Casual’ kıssasını kapsamlı bir aksesuar kümesiyle taçlandırıyor.
 

Yalın ve minimal çizgileri ile dikkat çeken çizme, bot, topuklu ayakkabı ve sneaker’ların her biri, kombinleri kusursuzca tamamlama misyonunu üstleniyor.
 

Koleksiyona ilişkin tüm modellere NetWork mağazalarından ve network.com.tr’den ve fotoğraf galerimizden ulaşabilirsiniz:

KAYNAK