Intro Price! Get Pixwell WordPress Magazine Theme with ONLY $59

Sephora’da daha bilinçli güzellik yolculuğu

Sephora Türkiye mağazalarına özel konumlandırılan geri dönüşüm kutuları sayesinde boş parfüm şişeleri, makyaj ve cilt bakımı eser ambalajları toplanırken, hoşluk geri dönüştürülecek.

Kozmetik bölümünde trendlere istikamet veren Sephora, bu sefer odağını kapsayıcı ve yenilikçi hoşluğa hakikat çeviriyor. Bayanları destekleyen toplumsal sorumluluk projeleri ve daha yeterli bir dünya maksadıyla geliştirdiği koleksiyonlarıyla dikkat çeken Sephora, sloganı olan hoşluğun hudut tanımayan gücüne mana katıyor.

Küresel ölçekli programı Sephora Stands çatısı altında hem etrafa hem de bayanlara kıymet katmaya itina gösteriyor. Bu çerçevede, geri dönüşüm projesi olan Good For Recyling ile yepisyeni bir öykünün kahramanı oluyor.

We Deva For Good seyahatiyle da bir arada Sephora kalitesini ve ulaşılabilir fiyat skalasını odağına alarak hoşluk tutkunlarının dikkatini çekiyor. We Deva For Good prensibiyle üç farklı pahaya ışık tutmayı amaçlıyor:

Sürdürülebilir vizyonuyla kuvvetlendirdiği “Good For” anlayışını benimseyen Sephora’nın kıymetleri:

  • We deva for Good Formulas/İyi Formülleri Önemsiyoruz (Daha tesirli, doğal, vegan formüller)
  • We deva for Good Packaging/İyi Ambalajlara Değer Veriyoruz (Çevre dostu geri dönüştürülebilir ambalajlı ürünler)
  • We deva for Good Ways of Doing/İyi Yapmanın Yollarını Önemsiyoruz (Kalite, itimat, toplumsal ve çevresel standartlar ahenk ve şeffaflık)

Uygun olan bizi güçlendirir

Sephora Collection, makyaj, cilt bakımı ve parfüm eserleriyle tam şeffaflık siyasetini ulaşılabilir fiyat skalasını da sunuyor. Marka, eser formüllerinden, ambalajlarına ve üretim uygulamalarına kadar daha sürdürebilir bir dünya için “Good for” konseptini benimsiyor. Bu güzellik hareketini ön planına alan marka, tüketiciler ve dünya için daha uygununu sunarak, eserlerini geliştiriyor.

Sephora Stands çatısı altında hayata geçen Good For Recyling projesi kapsamında tabiata ve güç tasarrufuna katma bedel sağlanıyor. Sephora Türkiye mağazalarına özel konumlandırılan geri dönüşüm kutuları sayesinde boş parfüm şişeleri, makyaj ve cilt bakımı eser ambalajları toplanırken, hoşluk geri dönüştürülüyor.

Hayata kıymet katan bayanların yanında


Sephora’nın Bayan Girişimcileri Derneği (KAGİDER) ile işbirliği içerisinde ‘Kadın Girişimcileri Geliştirme ve Hızlandırma Programı için tanıtım toplantısından… (Mart 2020)

Sephora, teşebbüsçü bayanlara dayanak veren KAGİDER ile güçlerini birleştirerek, uygunluk hareketini ana merceğine alıyor.

Hoşluk tutkunlarının aşk markası haline gelen Sephora, teşebbüsçü bayanlara takviye veren KAGİDER yürütülen iş birliği ile bayanları her platformda desteklemeye ihtimam gösteriyor.

Küresel ölçekli programı “Sephora Stands”çatısı altında yürütülen bu işbirliğiyle seçilen 30 bayan girişimciyi 3 günlük geliştirme ve hızlandırma kampına alarak verilecek workshoplar ile teşebbüsçü bayanlara yürek ve yeni pazar fırsatlarıyla buluşturma imkanı sunuyor.

Sephora Türkiye, daha güzel bir dünya ve hayata bedel katan bayanların her vakit yanında olmaya devam ediyor.

Sephora diyor ki…

“Güzellik dünyası değişiyor… Sephora’da biz daha kapsayıcı, kendini her gün yine keşfeden yenilikçi bir hoşluğa inanıyoruz. Parfümlerimiz, makyaj, cilt bakımı ve hoşluk eserlerimiz ile beklentinizi karşılamak için elimizden geleni yapmaya kararlıyız ve bu hususta her vakit şeffaf olmak önceliğimiz.

 Yesyeni GOOD FOR serimizdeki doğal ve vegan içerikleriyle daha uygun bir dünya odağında hazırladığımız yüzlerce eseri keşfedin. Bundan sonra her yeni devir bizim için yeni adımlarla gelecek. Tıpkı, geri dönüşüm programımımızın başlangıcı üzere. Geri dönüşüm programımızı başlatıyoruz. Bu program ile birlikte mağazalarımıza yerleştirdiğimiz geri dönüşüm kutuları aracılığıyla boş parfüm şişelerini, makyaj ve cilt bakımı eser ambalajlarını mağazalarımızda toplamayı ve geri dönüşüme katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu şimdi yalnızca bir başlangıç lakin attığımız her adımın ne kadar kıymetli olduğunun da farkındayız. Birlikte çok daha fazlasını başaracağız. Zira birlikte bu güce sahibiz; hoşluğun hudut tanımayan gücüne!”

KAYNAK